A lira.hu megrendelésével kapcsolatban hétköznap 8-16-ig a következő telefonszámon érdeklődhet: 411-2440

A Líra Könyvklub megrendelésével kapcsolatban hétköznap 8-16-ig a következő telefonszámon érdeklődhet: 1/33-77- 333
A Líra Könyv Zrt. központi elérhetőségein a lira.hu és a Líra Könyvklub megrendelésével kapcsolatban nem tudnak segíteni.
1086 Budapest, Dankó u. 4–8.
1431 Budapest Pf. 172

Titkárság

telefon: 1/210-96-00
telefon: 1/210-96-01
fax: 1/210-14-88
e-mail: lira@lira.hu

Igazgatóság

dr. Kolosi Tamás
elnök
e-mail: kolosi.tamas@lira.hu
Kolosi Beáta
vezérigazgató
e-mail: kolosi.beata@lira.hu
Morcsányi Géza
Líra Kiadói Csoport igazgató
e-mail: morcsanyi.geza@lira.hu
Horányi Tamás
gazdasági igazgató
e-mail: horanyi.tamas@lira.hu
Deák Gyula István
vezérigazgató-helyettes
e-mail: deak.gyula@lira.hu
Nyáry Krisztián
kreatív igazgató
e-mail: nyary.krisztian@lira.hu

Kiskereskedelem

Tanos Erika
kiskereskedelmi igazgató
e-mail: tanos.erika@lira.hu

Kereskedelem

Máté Tünde
kereskedelmi vezető
e-mail: mate.tunde@lira.hu
Hangya Gábor
területi képviselő
e-mail: hangya.gabor@lira.hu
Masason Andrea
területi képviselő
e-mail: masason.andrea@lira.hu

Beszerzés

Benda Boglárka
beszerző
e-mail: benda.boglarka@lira.hu
Eszteró Imre
beszerző, CD, DVD
e-mail: esztero.imre@lira.hu
Gyapai Simon
beszerző
e-mail: gyapai.simon@lira.hu
Hlebnyikova Natália
beszerző
e-mail: hlebnyikova.natalia@lira.hu
Kazinczy Anett
beszerző
e-mail: pallai.anett@lira.hu
Paulik Lászlóné
beszerző
e-mail: paulik.laszlone@lira.hu

Kiadói kereskedelem

Németh Barnabás
kereskedelmi képviselő
e-mail: nemeth.barnabas@lira.hu
Sajóvölgyi Dalma
kereskedelmi képviselő
e-mail: sajovolgyi.dalma@lira.hu

Hipermarketek ellátása

Szamos Krisztina
kereskedelmi asszisztens
e-mail: szamos.krisztina@lira.hu

Nagykereskedelem

T. Nagyné Bálind Katalin
nagykereskedelmi vezető
e-mail: balind.katalin@lira.hu
Fridrich Piroska
áruházvezető
e-mail: rendeles@lira.hu

Logisztika

Baranyai Imre
logisztikai vezető
e-mail: rendeles@lira.hu

PR és marketing

Márta Judit
marketing igazgató
e-mail: gazdag.judit@lira.hu
Bata Viktória
marketing vezető
e-mail: bata.viktoria@lira.hu
Pál Eszter
marketing koordinátor
e-mail: pal.eszter@lira.hu
Boda-Pál Noémi
online marketing
e-mail: pal.noemi@lira.hu
Tinkó Máté
Minden Nap Könyv főszerkesztő
e-mail: tinko.mate@lira.hu
Nyáradiné Török Eszter
marketing asszisztens
e-mail: torok.eszter@lira.hu
Simon Borbála
marketing asszisztens
e-mail: simon.borbala@lira.hu
Szabó Rózsa
tervezőszerkesztő
e-mail: mac@lira.hu
Bödő Anita
kiadói PR, marketing
(Magvető)
e-mail: bodo.anita@lira.hu
Csapody Kinga
kiadóvezető, főszerkesztő
(Manó)
e-mail: csapody.kinga@lira.hu
Kertész Edina
kiadói PR, marketing
(Manó, Menő)
e-mail: kertesz.edina@lira.hu
Koch Andrea
kiadói PR, marketing
(Corvina)
e-mail: koch.andrea@lira.hu
Rózsa Luca
kiadói PR, marketing
(General Press)
e-mail: rozsa.luca@lira.hu
Szpisják Blanka
kiadói PR, marketing
(Athenaeum, Partvonal)
e-mail: szpisjak.blanka@lira.hu

Pénzügy, számvitel

Kratochwil Judit
pénzügyi vezető
e-mail: kratochwil.judit@lira.hu
Bajánné Horváth Márta
számvitel
(Corvina Kiadó, Raktártechnika Kft.)
e-mail: bajan.marta@lira.hu
Friedbauer Miklós
számvitel
(Athenaeum Kiadó, Magvető Kiadó, Manó Könyvek)
e-mail: penzugy@lira.hu
Losonczy Julianna
pénzügyi előadó
e-mail: losonczy.julianna@lira.hu
Király Edit
pénzügyi előadó
e-mail: kiraly.edit@lira.hu
Petróczi Alexandra
számla likvidáció
e-mail: petroczi.alexandra@lira.hu
Petróczi Katalin
pénzügyi előadó (multi értékesítés)
e-mail: katalin.petroczi@lira.hu
Horváth Boglárka
bérszámfejtő
e-mail: horvath.boglarka@lira.hu
Németh Boglárka
könyvelő
e-mail: nemeth.boglarka@lira.hu

Boltelszámoltatás

Balanyi Idikó
boltelszámoltatási asszisztens
e-mail: balanyi.ildiko@lira.hu
Gruber Szilvia
boltelszámoltatási vezető
e-mail: gruber.szilvia@lira.hu
Márki Szilvia
számviteli előadó
e-mail: marki.szilvia@lira.hu

HR

Király Henriette
HR vezető
e-mail: kiraly.henriette@lira.hu
Horváth Andrea
HR asszisztens
e-mail: horvath.andi@lira.hu

Magvető Kiadó

Dávid Anna
kiadó igazgató
e-mail: david.anna@lira.hu
Turi Tímea
főszerkesztő
e-mail: turi.timea@lira.hu
Rostás Enikő
szerkesztő
e-mail: rostas.eniko@lira.hu
Schmal Alexandra
szerkesztő
e-mail: schmal.alexandra@lira.hu
Szegő János
szerkesztő
e-mail: szego.janos@lira.hu
Várnai Orsolya
pénzügyi előadó
e-mail: kiraly.edit@lira.hu
Orzóy Ágnes
nemzetközi kapcsolatok
e-mail: orzoy.agnes@lira.hu
Bödő Anita
kiadói PR, marketing
e-mail: bodo.anita@lira.hu
Takács Klári
műszaki vezető
e-mail: takacs.klara@lira.hu

Athenaeum Kiadó

Szabó Tibor Benjámin
kiadó igazgató
e-mail: szabo.tibor@lira.hu
Besze Barbara
főszerkesztő
e-mail: besze.barbara@lira.hu
Drótos Szilvia
műszaki vezető
e-mail: drotos.szilvia@lira.hu
Tóth Viktor
tördelő
e-mail: toth.viktor@lira.hu
Szpisják Blanka
kiadói PR, marketing
e-mail: szpisjak.blanka@lira.hu
Kónya Orsolya
kiadói titkár
e-mail: konya.orsolya@lira.hu

Szépmíves Könyvek

Kovács Attila Zoltán
főszerkesztő
e-mail: kovacs.attila@lira.hu

Corvina Kiadó

Kúnos László
igazgató
e-mail: corvina@lira.hu
Király Levente
főszerkesztő
e-mail: kiraly.levente@lira.hu
Gspann Veronika
szerkesztő
e-mail: gspann.corvina@lira.hu
Blaschtik Éva
szerkesztő
e-mail: blaschtik.corvina@lira.hu
Falus János
szerkesztő
e-mail: falus.corvina@lira.hu
Rácz Attila
szerkesztőségi titkár
e-mail: racz.attila@lira.hu
Kurucz Dóra
műszaki vezető
e-mail: kurucz.dora@lira.hu
Koch Andrea
PR és marketing munkatárs
e-mail: koch.andrea@lira.hu

Rózsavölgyi és Társa Kiadó

Ujlakyné Gazdag Judit
ügyvezető
e-mail: gazdag.judit@lira.hu
Ignácz Ádám
főszerkesztő
e-mail: ignacz.adam@lira.hu
Koch Andrea
PR és marketing munkatárs
e-mail: koch.andrea@lira.hu
Malyáta Ágnes
kiadói titkár
e-mail: malyata.agnes@lira.hu
Rácz Julianna
műszaki vezető
e-mail: racz.julianna@lira.hu

Manó és Menő Könyvek

Csapody Kinga
kiadóvezető, főszerkesztő
e-mail: csapody.kinga@lira.hu
Boczán Bea
szerkesztő
e-mail: boczan.bea@lira.hu
Edinger Katalin
szerkesztő
e-mail: edinger.katalin@lira.hu
Kertész Edina
kiadói PR, marketing
e-mail: kertesz.edina@lira.hu
Nagyné Kovács Kinga
kiadói asszisztens, kereskedelmi képviselő
e-mail: kovacs.kinga@lira.hu
Nánási Yvette
nemzetközi kapcsolatok
e-mail: nanasi.yvette@lira.hu

General Press

Szabó Piroska
főszerkesztő
e-mail: szabo.piroska@lira.hu
Danziger Dániel
műszaki szerkesztő
e-mail: danziger.daniel@lira.hu
Kiss Béla
szerkesztő
e-mail: kiss.bela@lira.hu
Kiss-Pálvölgyi Lídia
szerkesztő
e-mail: palvolgyi.lidia@lira.hu
Horváth Annamária
szerkesztő
e-mail: horvath.annamaria@lira.hu
Rózsa Luca
kiadói PR, marketing
e-mail: rozsa.luca@lira.hu
Mészárosné Szalay Zsuzsa
kiadói asszisztens, kereskedelmi képviselő
e-mail: szalay.zsuzsa@lira.hu

Partvonal

Baranyi Vivien
ügyvezető
e-mail: baranyi.vivien@lira.hu
Szabó Tibor
ügyvezető
e-mail: szabo.tibor@lira.hu
Korentsy Márta
főszerkesztő
e-mail: korentsy.marta@lira.hu
Farkas Alexandra
marketing asszisztens
e-mail: farkas.alexandra@lira.hu

eKönyv Magyarország Kft.

Csordás-Takács Attila
ügyvezető igazgató
e-mail: csordas.attila@ekonyv.hu

Nyomdai kapcsolatok

Danziger Dániel
Líra Kiadói Csoport gyártásvezető
e-mail: danziger.daniel@lira.hu

BMS Informatika Kft.

dr. Schwarczenberger Istvánné
ügyvezető igazgató
e-mail: smaria@bmsinformatika.hu
Tóth András
programfejlesztési igazgató
e-mail: andras.toth@bmsinformatika.hu