Kapcsolat

A lira.hu megrendelésével kapcsolatban hétköznap 9-17-ig a következő telefonszámon érdeklődhet:
06-40-FOKUSZ (06-40-365-879)


A Líra Könyvklub megrendelésével kapcsolatban hétköznap 9-17-ig a következő telefonszámon érdeklődhet: 1/33-77- 333

A Líra Könyv Zrt. központi elérhetőségei, melyeken a lira.hu és a Líra Könyvklub megrendelésével kapcsolatban nem tudnak segíteni.

1086 Budapest, Dankó u. 48.
1431 Budapest Pf. 172

Titkárság:
telefon: 1/210-96-00
telefon: 1/210-96-01
fax: 1/210-14-88
e-mail:
lira@lira.hu

Igazgatóság

 

dr. Kolosi Tamás
elnök
e-mail: kolosi.tamas@lira.hu

Kolosi Beáta
vezérigazgató
e-mail: kolosi.beata@lira.hu

Ujlakyné Gazdag Judit
kereskedelmi vezérigazgató-helyettes
e-mail: gazdag.judit@lira.hu

Morcsányi Géza
Líra Kiadói Csoport igazgató
e-mail: morcsanyi.geza@lira.hu

Horányi Tamás
gazdasági igazgató
e-mail: horanyi.tamas@lira.hu

Nyáry Krisztián
kreatív igazgató
e-mail: nyary.krisztian@lira.hu

 

 

Kereskedelem

 

Máté Tünde
kereskedelmi vezető
e-mail: mate.tunde@lira.hu

Hangya Gábor
területi képviselő
e-mail: hangya.gabor@lira.hu

Masason Andrea
területi képviselő
e-mail: masason.andrea@lira.hu

 

 

 

Beszerzés

 

Eszteró Imre
beszerző
e-mail: esztero.imre@lira.hu

Törgyekes Dorottya
beszerző
e-mail: torgyekes.dorottya@lira.hu

Báthory Kinga
beszerző, CD, DVD
e-mail: bathory.kinga@lira.hu

Pallai Anett
beszerző
e-mail: pallai.anett@lira.hu

 

 

Hipermarketek ellátása

 

Kovács Orsolya
key account menedzser
Tesco, Müller
e-mail: kovacs.orsolya@lira.hu

Behany-Albert Piroska
key account menedzser
Auchan
e-mail: albert.piroska@lira.hu

 


Vaskúti Boglárka
kereskedelmi asszisztens
e-mail: vaskuti.boglarka@lira.hu

 

 

 

Nagykereskedelem

 

Baranyai Imre
nagykereskedelmi és logisztikai vezető
e-mail: rendeles@lira.hu

Fridrich Piroska
áruházvezető
e-mail: rendeles@lira.hu

 

 

PR és marketing

 

Deák Gyula István
marketing és üzletfejlesztési igazgató
e-mail: deak.gyula@lira.hu

Hományi Péter
marketing koordinátor
e-mail: homanyi.peter@lira.hu


Boda-Pál Noémi
online marketing
e-mail: pal.noemi@lira.hu

Török Eszter
marketing asszisztens
e-mail: torok.eszter@lira.hu


Szpisják Blanka
kiadói PR, marketing
(Athenaeum)
e-mail: szpisjak.blanka@lira.hu

Stibinger Ágnes
kiadói PR, marketing
(General Press)
e-mail: stibinger.agnes@lira.hu

Szabó Rózsa
tervezőszerkesztő
e-mail: mac@lira.hu

Árvai Judit
kiadói PR, marketing
(Magvető)
e-mail: arvai.judit@lira.hu

Csapody Kinga
kiadói PR, marketing
(Manó)
e-mail: csapody.kinga@lira.hu

Hevesi Judit
kiadói PR, marketing
(Corvina)
e-mail: hevesi.judit@lira.hu

 

 

Pénzügy, számvitel

 

Horányi Tamás
gazdasági igazgató
e-mail: horanyi.tamas@lira.hu

Kratochwil Judit
pénzügyi vezető
e-mail: kratochwil.judit@lira.hu

Bíró Éva
számviteli előadó
e-mail: biro.eva@lira.hu

Bajánné Horváth Márta
számvitel (Corvina Kiadó, Raktártechnika Kft.)
e-mail: bajan.marta@lira.hu

Friedbauer Miklós
számvitel (Athenaeum Kiadó, Magvető Kiadó, Manó Könyvek)
e-mail: penzugy@lira.hu

Jónásné Losonczy Julianna
pénzügyi előadó
e-mail: losonczy.julianna@lira.hu

Király Edit
pénzügyi előadó
e-mail: kiraly.edit@lira.hu

Petróczi Alexandra
számla likvidáció
e-mail: petroczi.alexandra@lira.hu

Petróczi Katalin
pénzügyi előadó (multi értékesítés)
e-mail: katalin.petroczi@lira.hu

dr. Pitz Tiborné
bizományi elszámolás csoportvezető
e-mail: pitz.kati@lira.hu

Márki Szilvia
számviteli előadó
e-mail: marki.szilvia@lira.hu


 

 

HR

 

Király Henriette
HR vezető
e-mail: kiraly.henriette@lira.hu

Jó Györgyné
bérszámfejtő
e-mail: jo.zsuzsa@lira.hu

 

 

Magvető Kiadó

 

Dávid Anna
kiadó igazgató
e-mail: david.anna@lira.hu

Schmal Alexandra
vezető szerkesztő
e-mail:schmal.alexandra@lira.hu


Szegő János 
szerkesztő
e-mail: szego.janos@lira.hu

Turi Tímea
szerkesztő
e-mail: turi.timea@lira.hu


Balázs Judit
kiadói titkár
e-mail: balazs.judit@lira.hu

Bezúr Györgyi
műszaki vezető
e-mail: bezur.gyorgyi@lira.hu

Árvai Judit
kiadói PR, marketing 
e-mail: arvai.judit@lira.hu

János Rozália
kereskedelmi képviselő
e-mail: janos.lia@lira.hu

Orzóy Ágnes
nemzetközi kapcsolatok
e-mail: orzoy.agnes@lira.hu

 

 

Athenaeum Kiadó

 

Szabó Tibor
kiadó igazgató
e-mail: szabo.tibor@lira.hu

Drótos Szilvia
műszaki vezető
e-mail: drotos.szilvia@lira.hu

 

Peiker Éva
szerkesztő
e-mail: peiker.eva@lira.hu

Várnai Orsolya
kiadói titkár
e-mail: varnai.orsolya@lira.hu

Tóth Viktor
tördelő
toth.viktor@lira.hu

Pintér Mihály
szerkesztő
e-mail: pinter.mihaly@lira.hu

Szpisják Blanka
kiadói PR, marketing
e-mail: szpisjak.blanka@lira.hu 

Németh Barnabás
kereskedelmi képviselő
e-mail: nemeth.barnabas@lira.hu


 

Szépmíves Könyvek

 

Kovács Attila Zoltán
főszerkesztő
e-mail: kovacs.attila@lira.hu

 

 

Corvina Kiadó

 

Kúnos László
igazgató
e-mail: corvina@lira.hu

Blaschtik Éva
szerkesztő
e-mail: blaschtik.corvina@lira.hu

Falus János
szerkesztő
e-mail: falus.corvina@lira.hu

Ferkai Tibor
szerkesztő
e-mail: ferkai.corvina@lira.hu

Gspann Veronika
szerkesztő
e-mail: gspann.corvina@lira.hu

Király Levente
szerkesztő
e-mail: kiraly.levente@lira.hu

Illyés Éva
műszaki vezető
e-mail: illyes.corvina@lira.hu

Szálkay Eszter
műszak, számvitel
e-mail: szalkay.corvina@lira.hu

Hevesi Judit
PR, marketing
e-mail: hevesi.judit@lira.hu 

Rácz Attila
kereskedelmi vezető
e-mail: racz.attila@lira.hu 

 

 

Rózsavölgyi és Társa Kiadó

Fazekas Gergely
főszerkesztő
e-mail: fazekas.gergely@lira.hu

Zboray Bence
kereskedelmi vezető
e-mail: zboray.bence@lira.hu

Hevesi Judit
kiadói PR, marketing
e-mail: hevesi.judit@lira.hu 

Rácz Attila
kereskedelmi vezető
e-mail: racz.attila@lira.hu

Rácz Julianna
műszaki vezető
e-mail: racz.julianna@lira.hu

 

 

Manó Könyvek

 

Csapody Kinga
főszerkesztő, PR és marketing
e-mail: csapody.kinga@lira.hu

Edinger Katalin
szerkesztő
e-mail: edinger.katalin@lira.hu

 Nánási Yvette
 nemzetközi kapcsolatok
e-mail: nanasi.yvette@lira.hu

 Rácz Julianna
 műszaki vezető
 e-mail: racz.julianna@lira.hu

Boczán Bea
szerkesztő
e-mail: boczan.bea@lira.hu

Vezsenyi Zsófia
kiadói asszisztens,
kereskedelmi képviselő
e-mail: vezsenyi.zsofia@lira.hu

 

 

Menő Könyvek

 

Nagy Boldizsár
vezető szerkesztő
e-mail: nagy.boldizsar@lira.hu

Vezsenyi Zsófia

 

 

General Press

 

Szabó Piroska
megbízott főszerkesztő
e-mail: szabo.piroska@lira.hu

Szala Boglárka
szerkesztő
e-mail: szala.boglarka@lira.hu

Stibinger Ágnes
kiadói PR, marketing
e-mail: 
stibinger.agnes@lira.hu

Kenyó Ildikó
szerkesztő
e-mail: kenyo.ildiko@lira.hu

Kiss Béla
szerkesztő
e-mail: kiss.bela@lira.hu

Danziger Dániel
műszaki szerkesztő
e-mail: danziger.daniel@lira.hu

Mészárosné Szalay Zsuzsa
kiadói asszisztens, kereskedelmi képviselő
e-mail: szalay.zsuzsa@lira.hu

 

 

 

eKönyv Magyarország Kft.

 

Csordás Attila
ügyvezető igazgató
e-mail: csordas.attila@ekonyv.hu

 

 

BMS Informatika Kft.

 

Schwarczenberger Istvánné dr.
ügyvezető igazgató
e-mail: smaria@bmsinformatika.hu

Tóth András
programfejlesztési igazgató
e-mail: andras.toth@bmsinformatika.hu